بهینه سازی سایت

امتیاز کاربران

 بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507  بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507  بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507  بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507  بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507
 
 بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507

بهینه سازی سایت

 بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507

سئو(SEO) چیست؟

(Search Engine Optimization)SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو  و امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد . سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

درخواست مشاوره رایگان

تنها با چند کلیک ساده

سئو سایت

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که میخواهید بازدید کننده ندارید . مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدیدطراحی وب سایت کار نکرده اید . یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت .

 بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507
 بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507

بهینه سازی سایت

سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود : 
۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب سایت شما انجام می گیرد . 
۲ – on-page سئو: کارهایی که طراحب سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
یک طراحی سایت به طور کامل در موتور های جستجو بهینه سازی سایت انجام نمی شود مگر این که شما هر دو بخش off-page سئو و on-page سئو را به کار بگیرید .

انتخاب کلمه کلیدی مناسب

در مباحث طراحی سایت و سئو وب سایت ، یک کلمه کلیدی عام کلمه ای است که بسیاری از مردم برای آن جستجو می نمایند زیرا آن ها ممکن است نظری مبهم و نامعلوم نسبت به چیزی که به دنبال آن هستند داشته باشند . کلمات کلیدی عام بسیار کوتاه هستند و در پروسه بهینه سازی وب سایت خیلی خاص نیستند ( به عنوان مثال کفش یا ورزش ) . این کلمات کلیدی خیلی سخت می توانند در گوگل رتبه اول را کسب کنند زیرا تعداد بسیار زیادی طراحی وب سایت وجود دارند که در آن ها مطالبی شامل این کلمات وجود دارد .گرچه اگر شما بتوانید رتبه خوبی برای یک کلمه کلیدی عام به دست بیاورید ، ترافیک بسیار بزرگی را برای طراحی سایت خود به دست می آورید. 
خلاصه : سعی کنید که برای کلمات عام رتبه بیاورید ولی به آن به اندازه زمانی طولانی بها بدهید . ما به مبتدیان پیشنهاد می کنیم که یک کلمه کلیدی عام را به منظور انجام پروسه سئو سایت انتخاب کنند اگر که زمینه کاری آن ها خیلی رقابتی نیست .
 بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507
 بهینه سازی سایت - سئو | آراز سیستم77924507

تگ عنوان

اولین و مهم ترین اقدام سئو که باید بر روی صفحات خود انجام دهید تگ عنوان ( title tag ) می باشد . 
بسیاری از افرادی که از طریق منابع خارجی و یا ویرایشگر متن WYSIWYG استفاده می کنند ، قرار دادن تگ meta را که می تواند برای آن ها محبوبیت زیادی در موتور های جستجو و مقوله سئو سایت داشته باشد را فراموش می کنند . 
فواید استفاده از تگ های عنوان که در بهینه سازی سایت استفاده می شود شامل ۳ بخش می باشد : 
۱ – کاربری که برای کلمه کلیدی شما جستجو کرده است ، در صورتی که عنوان طراحی سایت شما مثل عبارت جستجو شده باشد ، لینک و عنوان طراحی وب سایت شما را به صورت مشخص (هایلایت ، پررنگ ، bold) شده مشاهده می کند و این به طور قطع می تواند تعداد کلیک برای طراحی وب سایت شما را افزایش دهد نسبت به وقتی که از تگ عنوان استفاده نشده است . 
۲ – باعث افزایش رتبه بندی ( ranking ) شما در موتور های جستجو خواهد شد . 
۳ – به موتور های جستجو کمک می کند تا بین صفحاتی که ممکن است شبیه هم باشند تفاوت قائل شود