طراحی سایت استاتیک

 arazitco arazitco arazitco arazitco arazitco
 

طراحی سایت استاتیک

 

سایت های استاتیک از اولین سایت هایی بود که طراحی شد. در وب سایت های استاتیک اطلاعات و محتویات وب سایت یکبار جمع آوری و طراحی می شود. تغییر در آنها باید توسط طراح وب سایت انجام گیرد. ویرایش سایت مورد نظر مشتری باید به گونه ای باشد که تغییراتی در ساختار سایت به وجود نیاوردوب سایت استاتیک بیشتر برای شرکت هایی که قصد حضور در اینترنت را دارند و تغییر در وب سایت آنها به چند مورد در ماه محدود می شود، مناسب است.

معمولا این روش طراحی سایت و بهینه سازی سایت از نظر اقتصادی هزینه اولیه کمتری نسبت به روش های دیگر طراحی وب سایت دارد. در این سایت کنترل پنلی وجود ندارد که بتوان با کمک آن سایت را مدیریت کرد و یا تغییراتی را در آن اعمال نمود. ویرایش سایت، ابتدا با توجه به ساختار طراحی شده برای صفحات و پس از هماهنگی های لازم، این اطلاعات توسط طراحان سایت قابل تغییر است. اگر تغییراتی را بخواهیم بر سایت استاتیک اعمال کنیم باید از طراح وب سایت کمک بگیریمسایت استاتیک از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد، به دلیل اینکه نمی توان اطلاعاتی را به سایت افزود و اگر قرار به ویرایش سایت باشد باید طوری باشد که ساختار اصلی سایت تغییر نکند.

  
آراز سیستم انواع وب سایت استاتیک را با طراحی گرافیکی زیبا و امکانات کامل، طراحی و راه اندازی می نماید . آراز سیستم بعد از طراحی و آپلود سایت ایستا شما می تواند طی قردادی جداگانه خدمات پشتیبانی بعد از آپلود را نیز به شما ارائه دهد.

 


 

 

موارد استفاده طراحی سایت استاتیک :

 

  • سایت های ثابت و کم هزینه

 

  • سایت هایی با طول عمر کم

 

  • کارفرمایان عجول

 

  • سایت های با تغیرات بسیار کم

 

 

 

فواید سایت های استاتیک:

 

      هزینه طراحی کم
     
  حجم پائین محتویات
      امنیت بالا

معایب سایت های استاتیک:

 

  • هزینه های به روز رسانی وب سایت

 

  • نبود امکانات مدیریتی

 

  • لزوم ارتباط با طراح سایت جهت بروز رسانی

  وقت گیر بودن اعمال تغییرات داخل سایت