نکات کلیدی سئو (بخش هجدهم)

 نکات کلیدی سئو (بخش هجدهم) | آراز سیستم 77924507 نکات کلیدی سئو (بخش هجدهم) | آراز سیستم 77924507 نکات کلیدی سئو (بخش هجدهم) | آراز سیستم 77924507 نکات کلیدی سئو (بخش هجدهم) | آراز سیستم 77924507 نکات کلیدی سئو (بخش هجدهم) | آراز سیستم 77924507
 

نکات سئو

86-URL یا همان آدرس اینترنتی صفحات را دست کم نگیرید. یک ساختار مشخص برای URL های خود در نظر بگیرید. این کار هم برای موتورهای جستجو مفید است و هم برای کاربران.

87-استفاده از کلمات کلیدی انگلیسی در URL قطعا خوب است. اما میتوان از کلمات کلیدی به زبان فارسی نیز استفاده کرد که می تواندبرای سئو مفید باشد اما معایب و خطراتی را نیز به همراه دارد. پیشنهاد ما این است که از فارسی استفاده نکنید، مگر این که در سئو متخصص باشید و بتوانید خطرات URL فارسی را مهار کنید. به این منظور توصیه می کنیم فیلم کلاس آموزش سئو آقای رضا شیرازی را تهیه کنید.

88-ترجیحا از زیر دامنه استفاده نکنید. زیر دامنه ها معمولا به عنوان سایتی جداگانه در نظر گرفته خواهند شد. بنابراین مثلا به جای blog.yourdomain.com بهتر است از yourdomain.com/blog استفاده کنید.

89-اگر از کلمات در URL استفاده می کنید، از جمله های بلند و شماره و نشانه گذاری پرهیز کنید. چند کلمه ی کوتاه و گویا کافیست.

90-برای جداسازی کلمات در URL از خط فاصله استفاده کنید. مت کاتس در فیلم آموزش سئو از زبان گوگل در مورد استفاده از خط فاصله یا آندرلاین مفصل توضیح داده است. (ویدیو در کانال یوتیوب، آپارات و تلگرام وب 24 منتشر شده است.)