درباره ما

امتیاز کاربران

 درباره آراز سیستم  درباره آراز سیستم  درباره آراز سیستم  درباره آراز سیستم  درباره آراز سیستم
 

شرکت داد­­­ه پردازی آراز سیستم با یک دهه فعالیت و دارا بودن پرسنل مجرب و متخصص در کنار خدمات طراحی وب سایت و سئو همچنین خدمات ثبت دامنه، هاستینگ و انواع پلان های مجازی و اختصاصی میزبانی وب را نیز ارائه می نماید و آماده اجرای پروژه های برنامه نویسی تحت وب با توجه به تیم قدرتمند خود می باشد. شرکت داد­­­ه پردازی آراز سیستم با توجه به سابقه فراوان خود تخصص کافی در زمینه طراحی سایت با جوملا، وردپرس، دروپال، مجنتو، اپن کارت، پرستاشاپ و سایر سیستم های مدیریت محتوای نوشته شده به زبان php را دارد.

 طراحی سایت توسط شرکت داده پردازی آراز سیستم بر اساس سبک های مدرن جهانی صورت می گیرد. یک دهه سابقه در طراحی باعث شده سایت های شخصی، تجاری، سایت های فروشگاهی، مشاوره تبلیغات و بهینه سازی صاحبان وب سایت به ما اعتماد کنند و کسب و کار مجازی خود را در اختیار ما بگذارند. ما در تخصص خود فوق العاده عمل می کنیم.

از نظر تیم آراز سیستم هر سایت مختص یک مشتری است . بنابراین طی جلساتی و با حضور تیم فنی ، نیازهای مشتری بررسی و سایت مورد نیاز وی تحلیل می گردد.

تیم فنی آراز سیستم در طراحی تمامی سایت ها ، سهولت استفاده از سایت و کاربردی بودن سایت را در اولویت طراحی قرار می دهد، زیرا معتقد است که از تمامی اقشار جامعه باید بتوانند از یک سایت استفاده نمایند.

یک سایت باید در نگاه اول مخاطب را از لحاظ بصری به خود جذب کند.بنابراین آراز سیستم تمامی سایت های خود را کاملا به صورت اختصاصی و با تایید کامل مشتریان طراحی می نماید.

از نظر آراز سیستم سایتی باید طراحی شود که بتواند از سایر رقبای خود ، پیشی بگیرد بنابراین کلیه سایت های طراحی شده توسط این شرکت مطابق با استانداردهای گوگل طراحی می گردد تا سایت قابلیت بالا بودن در موتورهای جستجو نسبت به سایر رقبا را داشته باشد.

یک سایت خوب نیاز به یک پشتیبانی قوی دارد .آراز سیستم برای اطمینان بخشیدن به مشتریان سیستم پشتیبانی را یک سال اول به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد که پس آن نیز این پشتیبانی قابل تمدید خواهد بود .